Nisan 2019 Elektronik Ehliyet Sınav Soruları

2.082
A+
A-

2019 yılı Nisan ayında sorulan e-sınav soruları nelerdir? Elektronik ehliyet sınavında neler soruluyor? Ehliyet sınav sorularını çözmek ve ehliyet denemelerine katılmak için yazımızın devamına göz atın.

2019 Nisan ayı Elektronik ehliyet sınav soruları, 2018 yılı sonlarından itibaren MEB ehliyet sınavlarını elektronik ortamda uygulamaktadır. Bu sınavlarda adaylar sorulara bilgisayar, tablet üzerinden cevap vermekte ve sınav sonunda sonuçlarını anında öğrenebilmektedir.

2018 yılında son ehliyet merkezi sınav 4 ağustos tarihinde gerçekleşmiş ve bu sınavın sorularını MEB yayınlamıştır. Bu sınavdan sonra merkezi sınav yerine e-sınav gerçekleştirilmiş ve artık sorular yayımlanmamaktadır.

2019 Nisan ayı Ehliyet Soruları

Sizler için geçmiş yıllarda çıkmış ehliyet sınav sorularını (2018-2017-2016) test haline getirdik. Ayrıca bu sınavlar haricinde sizler için ehliyet denemeleri oluşturduk. Her geçen gün ehliyet denemelerini artırıyoruz. Kendinizi deneyerek sınava hazır olup olmadığınızı test edebilirsiniz.

Malesef e-sınav ehliyet sorularına ulaşamazsınız, Nisan ayı içerisinde ehliyet sınavına katılan adaylar hatırladıkları soruları yorum kısmına yazabilirsiniz. Böylece diğer arkadaşlarınız da hangi tarzda sorular geldiğini öğrenebilir. Herkese başarılar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.