Ehliyet Sınavı Dersleri, Ders Notları

Ehliyet Ders Notları

2024 yılında ehliyet sınavına hazırlanan adaylar sitemizin bu kısmında yer alan ilk yardım, trafik ve çevre, araç tekniği ve trafik adabı ile ilgili ders notlarından faydalanabilir. Sürücü kurslarında işlenen derslerin özetleri bu kısımda yer almaktadır.

Kursun ders içeriklerini takip ettikten sonra kendinizi sınava hazırlamak için sitemizde yer alan çıkmış ehliyet sorularını ve ehliyet denemelerini muhakkak çözün.

Çözemediğiniz sorular olursa, eksik gördüğünüz konular için aşağıda yer alan ehliyet ders notları kısmından dersleri takip edebilirsiniz.

Sürücü Kursu Dersleri

Ehliyet Sınavı Dersleri, Ders Notları 1 – trafik egitimi
ehliyet ders notları

Ehliyet dersleri, sürücü kursunda verilen teorik dersleri içermektedir. Bu derslerin içerikleri MEB tarafından belirlenir. Düzenli olarak kurs derslerini takip etmeniz yararınıza olacaktır. Ehliyet ders notları, ehliyet ders özetleri, ehliyet dersleri vb. aramalar yaparak güncel içerikleri sitemizde bulabilirsiniz.

Sürücü kursu derslerinin yetersiz olduğunu düşünen adaylar ders notlarını gözden geçirdikten sonra, sitemizde yer alan ehliyet denemelerini çözerek kendilerini test edebilir.

Elektronik ehliyet sınavı ile beraber 45 dakikada 50 soruya cevap vermelisiniz. Bunun için konulara hakim olmanız gerekiyor.

3 Comments

 1. Serkan dedi ki:

  Ehliyet ders notlarının ingilicesine nasıl ulaşabilirim acaba?

 2. adam dedi ki:

  ilk yardım notları aktif değil

  1. admin dedi ki:

   düzenlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir