Ehliyet Sınavı Ders Notları

34.202
A+
A-
Ehliyet Sınavı Ders Notları

Ehliyet sınavına hazırlanan adaylar sitemizin bu kısmında yer alan ilk yardım, trafik ve çevre, araç tekniği ve trafik adabı ile ilgili ders notlarından faydalanabilir. Kursun ders içeriklerini takip ettikten sonra sitemizde yer alan çıkmış ehliyet sorularını ve ehliyet denemelerini çözün. Eksik gördüğünüz konular için aşağıda yer alan ehliyet ders notları kısmından dersleri takip edebilirsiniz.

Ehliyet dersleri, sürücü kursunda verilen teorik dersleri içermektedir. Bu derslerin içerikleri MEB tarafından belirlenir. Düzenli olarak kurs derslerini takip etmeniz yararınıza olacaktır. Ehliyet ders notları, ehliyet ders özetleri, ehliyet dersleri vb. aramalar yaparak güncel içerikleri sitemizde bulabilirsiniz.

Sürücü kursu derslerinin yetersiz olduğunu düşünen adaylar ders notlarını gözden geçirdikten sonra, sitemizde yer alan ehliyet denemelerini çözerek kendilerini test edebilir. Elektronik ehliyet sınavı ile beraber 45 dakikada 50 soruya cevap vermelisiniz. Bunun için konulara hakim olmanız gerekiyor.

elektronik ehliyet sınav bilgileri
elektronik ehliyet sınav bilgileri
elektronik ehliyet sınav soruları
elektronik ehliyet sınav soruları
Arama Terimleri: 2018 ehliyet sınav soruları, 2017 ehliyet soruları, ehliyet sınavı, ehliyeu suruların konum çılışma, ehliyet konu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. adam dedi ki:

    ilk yardım notları aktif değil

    1. admin dedi ki:

      düzenlendi