Haziran 2019 Elektronik Ehliyet Sınav Soruları

Elektronik ( E-sınav) Sınavı Hazırlık

2019 Haziran ayı Elektronik ehliyet sınav soruları, 2018 yılı sonlarından itibaren MEB ehliyet sınavlarını elektronik ortamda uygulamaktadır. Bu sınavlarda adaylar sorulara bilgisayar, tablet üzerinden cevap vermekte ve sınav sonunda sonuçlarını anında öğrenebilmektedir.

2018 yılında son ehliyet merkezi sınav 4 ağustos tarihinde gerçekleşmiş ve bu sınavın sorularını MEB yayınlamıştır. Bu sınavdan sonra merkezi sınav yerine e-sınav gerçekleştirilmiş ve artık sorular yayımlanmamaktadır.

2019 Haziran ayı Ehliyet Soruları

Sizler için geçmiş yıllarda çıkmış ehliyet sınav sorularını (2018-2017-2016) test haline getirdik. Ayrıca bu sınavlar haricinde sizler için ehliyet denemeleri oluşturduk. Her geçen gün ehliyet denemelerini artırıyoruz. Kendinizi deneyerek sınava hazır olup olmadığınızı test edebilirsiniz.

Malesef e-sınav ehliyet sorularına ulaşamazsınız, Nisan ayı içerisinde ehliyet sınavına katılan adaylar hatırladıkları soruları yorum kısmına yazabilirsiniz. Böylece diğer arkadaşlarınız da hangi tarzda sorular geldiğini öğrenebilir. Herkese başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir